w Wydawnictwie Naukowym PWN SA i w wirtualnej czytelni iBUK.pl

wtorek, 27 listopada 2012

Autodesk Inventor Professional / Fusion 2013PL /2013+. Metodyka projektowania

     W listopadzie pojawił się mój najnowszy podręcznik "Autodesk Inventor Professional / Fusion 2013PL /2013+. Metodyka projektowania" recenzowany po raz ostatni przez św. p. Profesora Jerzego Wróbla.
     Podręcznik przeznaczony jest dla osób pragnących efektywnie nauczyć się projektowania wyrobów (obejmującego także symulację, obliczenia MES i analizy klasyczne) i zarządzania ich dokumentacją za pomocą programu Autodesk Inventor Professional z systemem Inventor Fusion w wersji 2013 lub nowszej.
  • Ma status Autodesk Authorized Author. Może być stosowany na kursach autoryzowanych przez Autodesk.
  • Zaprezentowały zostały metody modelowania hierarchicznego (FBM) i swobodnego (SFM) we współpracujących systemach Inventor i Inventor Fusion.
  • Czytelnik znajdzie tu przede wszystkim starannie przemyślane ćwiczenia, oparte na moim doświadczeniu zarówno dydaktyczno-badawczym, jak i zdobytym w przemyśle.
  • Zawiera omówienie obiektów inteligentnych wraz z techniką iCopy oraz językiem programowania iLogic, a także moduły automatyzujące proces projektowania typowych części i zespołów – Design Accelerator.
     Na dołączonej do książki płycie (CD) znajdują się przykłady, zadania i elementy konfiguracyjne niewystępujące w oryginalnym programie.
© Andrzej Jaskulski (http://cadaj.blogspot.com/)
27 listopada 2012 r.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz