w Wydawnictwie Naukowym PWN SA i w wirtualnej czytelni iBUK.pl

czwartek, 12 września 2013

Czas na certyfikację (i nie tylko) zarezerwuj na …


     Właśnie wróciłem z baaardzo udanego i długiego, bo aż trzytygodniowego urlopu (nie tego na zdjęciu).
     Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to, fakt, że dość chętnie czytany na stronie Społeczności Autodesk „news” zatytułowany „18 października - zarezerwuj czas na certyfikację” jest już nieaktualny, ale o tym więcej nieco niżej.
     Ze zdziwieniem odkryłem także, że mogę przeżyć trzy tygodnie bez pracy, a mój wydawca - PWN zrobił mi miła niespodziankę i wprowadził na rynek najnowszy podręcznik poświęcony systemowi AutoCAD 2014 na przełomie września i sierpnia, co od pięciu lat się nie udawało … ale po kolei.

1. Czas na certyfikację zarezerwuj 15 listopada
     Do tego czasu mają być dostępne egzaminy w wersjach językowych innych niż angielska. W związku z tym firma Knowledge Point przełożyła sztandarową imprezę certyfikacyjną „Open Doors 2013” z 18 października na 15 LISTOPADA 2013 r.

2. Metodyka zdawania egzaminu „AutoCAD Certified Professional”
     Zmiana terminu jak wyżej daje dodatkowy miesiąc na przygotowania. Zachęcam do lektury części V „METODY SKUTECZNEGO ZDAWANIA EGZAMINU AUTOCAD CERTIFIED PROFESSIONAL” z mojej najnowszej książki: „AutoCAD 2014 / LT2014 / 360 (WS)+. Kurs projektowania parametrycznego i nieparametrycznego 2D i 3D”. W księgarniach jest od początku września :).

3. Rejestracja na „Autodesk University 2013 - Las Vegas”
     Ruszyła dziś w nocy naszego czasu. Wcześniejsza rejestracja, to niższy koszt i większe szanse na znalezienie miejsca na bardziej atrakcyjnych zajęciach. Bardzo szybko zwykle brakuje miejsc na zajęcia laboratoryjne.

4. Katalog zajęć, wykładowców i uczestników AU 2013
     Katalog można przeglądać na dostępnej bez konieczności rejestracji stronie: https://events.au.autodesk.com/connect/search.ww

5. Kolejna wideoprezentacja wkrótce
     Ponieważ już prawie zwalczyłem depresję pourlopową, w najbliższych dniach opublikuję kolejną wideoprezentację.

1. AC-2241-L (od 18 października 2013 brak miejsc)
2. AC-4127-L (REPEAT)

© Andrzej Jaskulski (http://cadaj.blogspot.com/)


      12 września /25 października 2013 r.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz