w Wydawnictwie Naukowym PWN SA i w wirtualnej czytelni iBUK.pl

czwartek, 21 listopada 2013

AutoCAD 2014 - co nowego? (10) Konwersja stylów wydruku

Obiecałem
     Oto obiecana ostatnia prezentacja przed moim wyjazdem na Autodesk University 2013. W związku z tym wyjazdem, następna pojawi się dopiero w końcu grudnia. Dzisiejsza poświęcona jest konwersji stylów wydruku. Zagadnienie konwersji zostało omówione nieco szerzej, aby umożliwić jego zrozumienie także Czytelnikom, którzy o nazwanych czy zależnych od koloru stylach wydruku słyszą po raz pierwszy.

Nasi tam będą!
     Mimo czekającego mnie nawału pracy i zajęć na Autodesk University 2013, zamierzam znaleźć czas na skromne relacje ze spotkań: spikerów, blogerów, z Beer-Bust-ów, keynote-ów, labsów itp. Zapraszam na relacje na mój blog CADAJ.

1. AC-2241-L (od 18 października 2013 brak miejsc)
2. AC-4127-L (REPEAT)

     © Andrzej Jaskulski (http://cadaj.blogspot.com/)

      21 Listopada 2013 r.


W celu uzyskania najlepszej jakości odtwarzania prezentacji (8 minut 11 sekund) należy przejść do serwisu YouTube, wybrać rozdzielczość 720p (HD) i tryb pełnoekranowy.
---> Oglądaj na stronie YouTube


2 komentarze:

 1. Wita Pana. Robi Pan bardzo dobrą robotę! Oglądam wszystkie filmy z zaciekawieniem.

  Zastanawiam się nad zakupem AC LT 2014 lub AC LT 2012 (finanse). Czy kupując program na allegro http://allegro.pl/autocad-lt-2012-najnizsza-cena-na-allegro-23-i3776893208.html nie złamię licencji i wszystko będzie w pełni legalne?

  Przy zakupie 4 licencji różnica w cenie jest znaczna... i dodatkowo przy zakupie LT 2014 program trzeba amortyzować przez 24mc a LT 2012 można od razu ująć jako koszt firmy. Panie Janie... jak znajdzie Pan chwilę proszę skrobnąć kilka słów. Pozdrawiam KK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panie Krzysztofie!

   Dziękuję za miłe słowa.

   Nie orientuję się niestety w sprawach licencji.
   Proponuję wypytać sprzedającego i w razie wątpliwości zatelefonować do Autodesk Polska.

   Przydatność obu wersji prawie ta sama. Oszczędność istotna. Proponuję jednak dokładnie wypytać Autodesk o ceny ew. aktualizacji w przyszłości. Czy będzie taka opcja i jak będzie to wyglądać cenowo.

   Życzę powodzenia i pozdrawiam,
   A.J.

   Usuń