w Wydawnictwie Naukowym PWN SA i w wirtualnej czytelni iBUK.pl

wtorek, 15 grudnia 2015

Książki "AutoCAD - Kurs Projektowania", Andrzej Jaskulski, PWN - Pliki Do Pobrania

     Books "AutoCAD - Design Course", Andrzej Jaskulski, PWN - Files To Download     Ze zdziwieniem stwierdzam, że Wydawnictwo Naukowe PWN właśnie rozpoczęło rewolucję w księgarni internetowej:
http://ksiegarnia.pwn.pl/autor/Andrzej-Jaskulski,a,72384836
     No i oczywiście, zgodnie z prawem Murphy'ego znkiknęło z niej wiele hiperłączy. Prowadzących do tego blogu (cadaj.blogspot.com) czy kanału YouTube (http://www.youtube.com/user/andjask).
     Także oczywiście do, będących integralną częścią podręczników, plików pomocniczych znajdujących się na kartach "Do Pobrania".

     Mimo, że Wydawca zarzeka się, że pliki niedługo ponownie pojawią się na stronie Wydawnictwa, umieściłem najnowsze z nich na stronie naszego ATC:
skąd mogą je Państwo pobrać.
     Przepraszam za nonszalancję Wydawnictwa i zapraszam do lektury. Mam nadzieję, że ta nieszczęsna rewolucja będzie bezkrwawa i szybko się skończy. Nawet, jeśli nadzieja, to ...


     I see that my Polish "Scientific Publishers PWN" has just started a revolution on its on-line bookstore: http://ksiegarnia.pwn.pl/autor/Andrzej-Jaskulski,a,72384836
     And of course, according to the Murphy's law, many links have dissapeared. Leading to this blog (cadaj.blogspot.com) or YouTube channel (http://www.youtube.com/user/andjask). Of course including links to the Courses Files Sets originally located on "Do Pobrania" (download) tabs.

     Although the Editor says that they are going to be be back soon, I am providing you with the link to my ATC site:
where you are able to find and download these files.

© Andrzej Jaskulski (http://cadaj.blogspot.com/)


      15 grudnia 2015 r.

6 komentarzy:

 1. Dzień dobry.
  Chciałbym zapytać, czy w tym roku wyda Pan książkę do programu Autodesk Inventor 2017. Zastanawiam się, czy czekać na nią, czy kupić książkę do wersji 2016.
  Będę wdzięczny za odpowiedź.
  Pozdrawiam
  Kacper Suchomski

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie Kacprze!
  Podpisałem umowę z PWN na nową książkę do wersji 2107.
  Tyle, że ona powinna być dostępna dopiero w październiku.
  Pozdrawiam,
  A.J.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam serdecznie,
  Udało mi się kupić książkę "AutoCAD 2010/LT2010+ Kurs projektowania parametrycznego i nieparametrycznego 2D i 3D", do której PWN w ogóle się nie przyznaje... (nie ma nic o tej pozycji na ich stronie). Czy mogę prosić o "wrzucenie" plików materiałów do owej pozycji na stronę ATC, lub udostępnić mi je w inny sposób?
  Pozdrawiam
  Leszek Wirowski

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panie Leszku!
   Proszę podać swój e-mail. Wyślę Panu pliki tą drogą.
   Jak widać PWN nie jest najlepszy w "historii CAD".
   Pozdrawiam,
   A.J.

   Usuń
  2. Witam ponownie,
   Panie Andrzeju, wczoraj podczas pisania odpowiedzi zawiesił mi się komputer, więc dla pewności jeszcze raz podaję mój e-mail: l.wirowski@gmail.com. Serdecznie dziękuję za pomoc no i oczywiście za książkę - jest super.
   Pozdrawiam
   Leszek Wirowski

   Usuń
  3. Panie Leszku!
   Dziękuję za miłe słowa i życzę owocnej nauki.
   Pliki właśnie wysłałem.
   Pozdrawiam,
   A.J.

   Usuń