w Wydawnictwie Naukowym PWN SA i w wirtualnej czytelni iBUK.pl

piątek, 3 czerwca 2016

Hit the road … z Autodesk

     Oderwałem się na chwilę od pracy nad nowym podręcznikiem poświęconym metodyce projektowania za pomocą systemów Autodesk Inventor Professional 2017 i Fusion 360, bo dostałem takie zaproszenie na „MFG Road Show” pasujące idealnie do tego, o czym piszę:

     Autodesk zaprasza na cykl wydarzeń poświęconych wyzwaniom towarzyszącym tworzeniu produktów, podczas których dowiecie się m.in. jak optymalizować produkt i produkcję? Jak efektywnie zarządzać dokumentacją projektową? W jaki sposób wykorzystywać nowe narzędzia pracy zespołowej? Zapraszam do 5 miast w Polsce: Gdańsk (8 czerwca), Kielce (14 czerwca), Poznań (15 czerwca), Kraków (16 czerwca) oraz Katowice (21 czerwca). Udział w konferencjach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Wystarczy zarejestrować się na stronie www. <---

     Przekazuję je Państwu tą drogą, bo sam nie mogę się wybrać. Nie zrażajcie się Państwo marketingowym stylem treści zaproszenia i informacji na stronie WWW. Po przejrzeniu programu wygląda, że warto. Zanosi się na dużo prezentacji realnych wdrożeń. Nie ma pewności, że prezentacje będą przeprowadzone profesjonalne, ale możliwość porozmawiania z konstruktorami realizującymi na co dzień złożone zadania projektowe – bezcenna!
     Mnie interesowałby szczególnie system Cloud Computing Fusion 360, który Autodesk bardzo intensywnie promuje w tym roku (na zdjęciu: model wykonany narzędziami Autodesk ze strony http://discourse.mcneel.com/).

     Jeżeli zechcą Państwo podzielić się wrażeniami, chętnie udostępnię mój blog. No a teraz wracam do pracy.
    Pozdrawiam,
    03 czerwca 2016 r.
    © Andrzej Jaskulski (http://cadaj.blogspot.com/)

    Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz