w Wydawnictwie Naukowym PWN SA i w wirtualnej czytelni iBUK.pl

środa, 24 sierpnia 2016

Hit the road … bez Autodesk?

     Z przykrością stwierdzam, że nie udało mi się opublikować nowej wideoprezentacji. Udało mi się natomiast wraz z Wydawnictwem Naukowym PWN wprowadzić na półki księgarskie i, mam nadzieję także na biurka przy komputerach Państwa lub Państwa Znajomych, obie nowe książki o produktach firmy Autodesk 2017:

-----> Spis treści

-----> Spis treści

Hit the road … bez Autodesk
     Teraz zamierzam odpocząć więc także nie będę w stanie nagrać niczego nowego. Życzę Państwu udanych wakacji. Jeżeli zostają Państwo w naszej zimnej i deszczowej Ojczyźnie, uważajcie Państwo na kleszcze. Według relacji mojej Córki specjalizującej się w leczeniu chorób odkleszczowych w Borreliose Centrum Warsaw, mamy do czynienia z prawdziwą epidemią, a jest niewielu lekarzy w Polsce potrafiących efektywnie leczyć te choroby zgodnie z najnowszym stanem wiedzy naukowej.

A jednak ... z Autodesk
     Już dziś zapraszam też Państwa na Stadion Narodowy w Warszawie na 06 października. Nie żeby „haratnąć w gałę”, co to to nie. Zostałem zaproszony do poprowadzenia sesji na dorocznej sztandarowej imprezie Forum Autodesk 2016 – The Future of Making Things.

Pozdrawiam w urlopowym nastroju,
24 sierpnia 2016 r.
© Andrzej Jaskulski (http://cadaj.blogspot.com/)

4 komentarze:

 1. Witam,

  czy jest możliwe opublikowanie spisu treści książki do Inventora?

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam,

  czy planowane jest wydanie w formie ebooka, lub pakietu druk+ebook? Ew. późniejsza możliwość dokupienia ebooka do drukowanej wersji?

  OdpowiedzUsuń
 3. PWN nie planuje wersji elektronicznych 2017
  A.J.

  OdpowiedzUsuń