w Wydawnictwie Naukowym PWN SA i w wirtualnej czytelni iBUK.pl

poniedziałek, 14 czerwca 2010

Co w trawie (blogach) piszczy - zobacz różnicę?

Oto kolejny przegląd „importowanych” blogów autorstwa Leszka Zalewskiego, wzmocniony odrobinę przeze mnie. Moje jest o Lynn :).
Pozdrawiam,
A.J.
==================Lynn Allen’s Blog - Lynn Allen
See the Difference with AutoCAD 2011

Miłośnicy Lynn i programu AutoCAD mają szansę zobaczyć razem z nią i programem AutoCAD 2011 jaka jest różnica. Pomiędzy AutoCAD 2011 i kilkoma wersjami poprzednimi. Tytuł kojarzy mi się odrobinę z reklamą operatora sieci komórkowej (no ... ciągle nie czuję), która uporczywie zakłóca mi oczekiwanie na skondensowaną dawkę najnowszych wieczornych wiadomości z frontu walki o "żyrandole". Ale do rzeczy.
Aby zobaczyć różnicę z Lynn i programem AutoCAD 2011 najlepiej zarejestrować się na jej "WEBCAST". Trzeba to jednak zrobić do jutra do 10 rano naszego czasu.
Lynn informuje także o pracach nad Autodesk University 2010. Informuje, że będzie na nim 90% nowych zajęć. Pozostałe 10% będą stanowić "bestselery" AU 2009.

Without A Net - Tom Stoeckel, Dan Scales, Tom Bradley
Checking Your AutoCAD Graphics
W artykule poruszony został problem aktualizacji sterowników karty graficznej tak aby praca z programem AutoCAD była jak najbardziej efektywna. Wprowadzanie nowych funkcji do kolejnych wersji oprogramowania powoduje, że stajemy się coraz bardziej zależni od wsparcia naszych partnerów dostarczających sprzęt komputerowy. Autor opisuje jak sobie poradzić z aktualizacją sterowników oraz w jaki sposób sprawdzić możliwości naszej karty graficznej.

Ellipsis - Rob Cohee, Justin Hoey, Jay Tedeschi, Brian Sather, Chris Hall
New iLogic Web Series
W artykule przedstawiona została nowa funkcja aplikacji Autodesk Inventor 2011 jaką jest iLogic. Autorzy blogu przekonują, że korzystanie z iLogic jest niezwykle łatwe i zapraszają nas do obejrzenia filmu prezentującego możliwości omawianego dodatku. O dodatku tym pisze też członek naszej społeczności Pan Przemysław Sokołowski w poście "Nowości w Inventor 2011 - iLogic".

14 czerwca, 2010, Leszek Zalewski.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz