w Wydawnictwie Naukowym PWN SA i w wirtualnej czytelni iBUK.pl

poniedziałek, 4 lutego 2013

Poszukiwany, poszukiwana? AutoCAD 2013/ LT2013/WS+. Kurs projektowania …

     Do napisania tego artykułu skłoniły mnie dwa zdarzenia. Pierwsze to pytanie Czytelnika dotyczące przezroczystości obiektów. Odpowiadając na nie kilka dni temu, uświadomiłem sobie, że nie pochwaliłem się jeszcze najnowszym podręcznikiem akademickim poświęconym miłościwie nam panującemu systemowi AutoCAD 2013 – „AutoCAD 2013/ LT2013/WS+. Kurs projektowania parametrycznego i nieparametrycznego 2D i 3D”. Wersji angielskiej pozostało już zapewne niespełna dwa miesiące „panowania”, a podręcznik jest na rynku od jesieni ubiegłego roku. Starzy (mądrzy?) Ludzie powiadają, że „lepiej późno niż wcale”, więc się niniejszym chwalę.
      W jednym z następnych artykułów zajmę się właśnie, będącą przedmiotem ostatniego zapytania Czytelnika, przezroczystością obiektów.
     Drugie zdarzenie, to cudowne zniknięcie z pewnej „Showcase of Fame” sześciu książek, wśród nich także tytułowego „Kursu”, może więc tym bardziej warto się pochwalić. Przy okazji pozdrawiam nowych właścicieli pięciu moich podręczników, zamieszanych w sprawę cudownego zniknięcia.
      Rysopis zaginionego. Ciemnozielono-biała okładka, brak skłonności do anoreksji (941 stron), co niektórzy moi znajomi kładą na karb godnego Krzysztofa Kolumba szału odkrywania pewnego kraju pełnego „dużych” mężczyzn i kobiet. Znaki szczególne, to dwa logotypy „Autodesk Authorized Author” i „Autodesk Authorized Training Center” na czole. Na tyle dyskretny tatuaż przedstawiający popiersie „miłego starszego pana”. No i pliki do pobrania ze strony WWW Wydawnictwa.
     Zawartość:
  • Część I: Nieparametryczne projektowanie 2D
  • Część II: Parametryczne projektowanie 2D
  • Część III: Podstawy modelowania 3D
  • Część IV: Podstawy usługi sieciowej i systemu AutoCAD.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie …  
     Pozdrawiam i zapraszam na "przezroczystość",
© Andrzej Jaskulski (http://cadaj.blogspot.com/)
4 lutego 2013 r.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz